02.09.2021

Elva Linnaraamatukogu võtab tööle raamatukoguhoidja lasteosakonda

Töötaja võetakse tööle tähtajalise töölepinguga eemal viibiva töötaja asendamiseks.

Kandidaadilt eeldame: erialast- või pedagoogilist    haridust; – soovi tegeleda laste ja noortega; – head suhtlemis-ja koostööoskust; – kannatlikku meelt, huumorisoont ja sõnaosavust; – head arvutikasutamise oskust.

Peamised tööülesanded: – lugejateenindus – kogude ja teenuste tutvustamine (kasutajakoolituste läbiviimine, raamatunäituste ja ürituste    korraldamine ja nende korraldamises osalemine) – laste ja noorte tegevuse juhendamine ning suunamine – kogude korrashoid

Kasuks tuleb: – raamatukogutöö, laste ja noortega tegelemise ning ürituste korraldamise kogemus; –  hea laste- ja noorsookirjanduse tundmine ning lugemishuvi.

Omalt poolt pakume: kaasaegset töökeskkonda; huvitavat ja vaheldusrikast tööd laste ja noorte keskel; erialast täiendkoolitust; võimalust rakendada oma loomingulisust.

Tööaeg: täistööaeg (E-L graafiku alusel)

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri e-posti aadressile:
imbi.harson@elva.ee või Tartu mnt.3, Elva linn, Elva vald 61505  hiljemalt 20. septembriks 2021.a.

Lisainfo: Imbi Härson e-post: imbi.harson@elva.ee. t.55684223