Kohtumine lugemiskoer Leeroga – JÄÄB ÄRA

Kohtumine lugemiskoer Leeroga – JÄÄB ÄRA

KOHTUMINE LUGEMISKOER LEEROGA  JÄÄB ÄRA 16., 23., MÄRTSIL NING 6. JA 13.APRILLIL! KÕIGI REGISTREERUNUTE AJAD ON TÜHISTATUD.

 

Sel kevadel tuleb Elva Linnaraamatukogu lasteosakonda külla taaskord laste lemmik – lugemiskoer Leero. Kõigil huvilistel on võimalik tulla kohtuma Leero ja tema perenaisega ning lugeda koerale raamatut ette.

Vajalik on, et lapsevanem registreerib lapse, helistades lasteosakonda 7456 750. 

Laps saab lugemiskoeraga kohtuma tulla üksinda või ühe sõbraga, kui soovib või koos vanemaga, kui vanemal on soov ja võimalus kaasa tulla. Iga laps saab koeraga koos olla 30 minutit.

Kuni kohtade täitumiseni on võimalik registreerida laps kohtumisele järgmistel aegadel: E 16.märts, E 23.märts, E 6.aprill, E 13.aprill. Kõigil päevadel saab valida järgmiste kellaaegade vahel:

13.00-13.30

13.30-14.00

14.00-14.30

14.30-15.00

Poole tunni jooksul jõuab raamatut lugeda, koeraga tutvuda, pai teha ja koera kohta küsimusi küsida. Lugemiskoerale ettelugemine on lapse jaoks võimalus saada rahulikus ja täiesti hinnangutevabas keskkonnas positiivne lugemiselamus. Kohtumine on väga soovituslik lastele, kes alles lugemist harjutavad, kuid sobib ka neile, kes juba soravalt loevad. Laps võib näiteks tulla ja lugeda Leerole veidike kohustuslikku kirjandust ette – nii läheb lugemini kiiremini ja põnevamalt. Leero on ka väljaõppinud teraapiakoer, tema lähedal olemine on rõõmustav ja rahustav kogemus.

Koeraga kohtumine ei sobi, kui lapsel on loomakarvaallergia.

Kohtumine on tasuta. Lapsel peaks tulles olema kaasas raamat, mida ta koerale lugeda soovib.

Lisainfot saab raamatukogu lasteosakonnast (7456 750)

Soovitame seda võimalust kasutada, sest lugemiskoer ei satu Elvasse just kuigi tihti!