Perepäev Elva Linnaraamatukogus

Perepäev Elva Linnaraamatukogus

Elva Linnaraamatukogu kutsub osalema laupäeval 26.oktoobril toimuvale perepäevale. Põnevat tegevust leidub igale vanusele.

Kell 11.30 alustame päeva raamatukogu ees õues lõbusate liikumismängudega. Sportlik hommik kogu perele – terves kehas terve vaim! Võta lapsed kaasa ning tule koos õue liikuma ja lustima.

Kell 12.00 jätkub tegevus raamatukogus:

*Külas on muusik ja fantaasiapillimängija Silver Sepp, kes oskab teha pilli nii kohvitopsist kui jalgrattast. Tema juhendamisel toimub pööraste pillide töötuba – avastame, milliste ebaharilike pillidega on võimalik heli tekitada.

*Kohal on näomaalingute tegija, kes võlub  laste põskedele tiigrid, haldjad, kiisud ja teised lemmiktegelased.

*Lapsi ootab pai tegema  suur ja sõbralik lugemiskoer Leero. Leero perenaise käest saab küsida kõike, mis lugemiskoerte ja üldse koerte kohta huvi pakub.

*Valmistame koos helkureid.

*Meisterdame ja kaunistame maske. Otsusta, kas soovid kehastuda ämblikmeheks, printsessiks või kelleks iganes ning kujunda endale just sobiv mask.

*Heategevuslik loterii „IGA LOOS VÕIDAB“

Peavõiduks raamat „100 eesti torti“.

Loteriis saadud tulu läheb raamatukogu õmblusmasinafondi. Õmblusmasinat saaksid hakata eelregistreerimise alusel kasutama kõik raamatukogu külastajad.
Loos 1.-/2.- eurot

Toetame uusi mõtteid!

* Pane oma teadmised proovile kogu pere mälumängus (parimatele auhinnad!). Mälumängus osalemiseks registreeru (7 456 755 või raamatukogu@elva.ee).

* Toimub vähekasutatud raamatute soodusmüük.

Päeva lõpus tänab raamatukogu eelnevalt väljavalitud kõige tublimaid noori lugejaid väikese kingitusega. Sööme kõik koos kringlit ja pannkooke!

Tule kogu perega, loome koos sügisesse rõõmu!