Rannu raamatukogu

IV klasside ettelugemisvõistluse maakondlik eelvoor

2. oktoobril toimus üleriigilise ettelugemisvõistluse „Ega mets tühi ole“ Tartumaa eelvoor. Teamsi vahendusel toimunud võistlusest võttis osa 11 IV klassi õpilast kaheksast Tartumaa koolist.

Źürii, kuhu kuulusid Karita Tilk (Tartu Vallavalitsus), Anita Priks(Äksi Raamatukogu) ja Kaja Schultz (Kõrveküla Raamatukogu) valisid võitjaks Karl Markus Tõldsepa (Rannu kool).

Esile tõsteti ka Madli Jürimäe ( Kambja Ignatsi Jaagu kool) ja Romek Poolak (Ülenurme gümnaasium). Eripreemia hea jutuvaliku eest pälvis Johannes Visk (Lähte Ühisgümnaasium).

Võitjaks osutunud Karl Markus läheb Tartumaad esindama Tallinnas toimuvale üleriigilisele ettelugemisvõistlusele. Karl Markusel aitas sobiva raamatu leida Rannu raamatukogu ja lugemis juhendas õpetaja Ülle Tensmann. Õnnitlused!