12.06.2020

“Lugemisklubi neile, kes lugeda ei jõua” lõpetas esimese hooaja!

Kuigi kooronaviirus põhjustas pausi ka lugemisklubi kokkusaamistes, otsustasime siiski veel enne suve ühe korra kohtuda.

Hea oli jälle kokku saada ja juttu jätkus kauemaks.  Jagasime eriolukorra kogemusi – oma tähelepanekuid ja lugemismõtteid.

Rääkisime viimati loetud raamatust „Lilled Algernonile“, mis tundus kõigile väga hea loona mõistmaks inimese intellektuaalset ja emotsionaalset arengut.

Meenutasime klubi esimest hooaega: loetud sai 5 raamatut, mis kokku tundus päris toreda buketina. Lisaks tegime ühise väljasõidu Rannu raamatukokku kohtumisele Lauri Räppiga. Meenutasime ka mõne sõnaga igat lugemist: U. Vadi „Neverland“, T. Kinnunen „Nelja tee rist“, L. Räpp „Maailma lõpus on kohvik“, D. Foenkinos „Henri Picki müsteerium“ ja D. Keyes „Lilled Algernonile“.

Otsustasime, et lugemisklubi jätkab uute kokkusaamistega sügisel. Oodatud on uued liikmed ja külalised!

Suvelugemiseks me midagi kindlat ei valinud. Üks autor, kes jäi kõlama, oli Jaan Kross. Miks mitte lugeda suvel midagi Jaan Krossi loomingust, mida seni veel lugeda pole jõudnud!

Ilusat suve ja häid lugemisi!

Küllap vahepeal kohtume, vähemalt raamatukogus! 🙂