Lumehelbed raamatukogule

2023. a. sai Elva Linnaraamatukogu 100 aastaseks. Sel puhul kutsusime kõiki meie raamatukogu lugejaid ja sõpru üles annetama raamatukogule heegeldatud lumehelbeid, et jõuludeks meie raamatukogu eriliselt kaunistada. Toimus ka lumehelveste heegeldamise õpituba.

Täname kõiki heegeldajaid ja annetajaid, kes tõid raamatukokku kokku üle 300 lumehelbe!  Kõik need helbed kaunistavad meie raamatukogu ka veel jaanuari ja veebruari kuus. Tulge vaatama!

Kõigi annetajate vahel loosisime välja 3 auhinda. Fortuuna valis välja Adeele, Hilja ja Ly.

Lisaks anname välja 2 supereriauhinda – Daisyle, kes heegeldas kõige rohkem – 100 lumehelvest ja meie kolleeg Janale, kes pani aluse raamatukogu lumehelvestega kaunistamise ideele ja heegeldas ka ise kauneid lumehelbeid.

Aitäh kõigile!