30.08.2023

Noortekeskus ja Elva Linnaraamatukogu kutsuvad noori muinasjutulistele seiklustele

Elva Avatud Noortekeskus ja Elva Linnaraamatukogu on ühendanud jõud, et tõsta noortes huvi lugemise ja raamatute vastu.  Kohtumised toimuvad koostööprojekti “Muinasjutulised seiklused Elva Linnaraamatukogus” raames. Projekti rahastab Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing projektikonkursi “Raamatud – noortekeskused – muuseumid” raames. Igal kohtumisel võetakse luubi alla üks raamatukangelane: ettelugemine, meisterdamine, viktoriin, mängud tegelase teemal. Nii on toimunud juba 3 kohtumist raamatukogus, 4 kohtumist ootab veel ees. Raamatutega on meie projekti sponsoreerinud kirjastused Avita, Petrone PrintKoolibri ning Päike ja Pilv. Lisaks on projekti-partneriteks Elva Gümnaasium ning Elva Muusikakool. Esimene neist aitab jagada infot ürituste kohta ning teist võib kohata mõnel kohtumisel muusikalise etteastega.

Loe edasi