Elva valla raamatukogud on alates 18. maist avatud

Elva valla raamatukogud avavad oma uksed alates 18. maist (Rannu Raamatukogu 19. maist). Kontaktivabalaenutuse võimalus jätkub ka pärast raamatukogude avamist.

RAAMATUKOGUDE KÜLASTAMINE

• Raamatukogu külastamine toimub raamatute laenutamise ja tagastamise eesmärgil.
  • Raamatukogu võib külastada ainult haigussümptomiteta inimene.
  • Raamatukogu külastades järgi 2 + 2 reeglit ning desinfitseeri käsi.
  • Võimalusel kasuta isikukaitsevahendeid (mask, kummikindad).
  • Korraga teenindussaalis olevate lugejate arv on piiratud, jälgi raamatukoguhoidja juhiseid.
  • Kui tuled raamatukokku, siis arvesta ja varu kannatust, sest seal võib olla järjekord. Järjekorras olles järgi 2+2 reeglit.
  • Perioodikat ei ole võimalik kohapeal lugeda, kuid seda saab koju laenutada.

Raamatuid saab jätkuvalt laenutada kontaktivabalt. Raamatuid saab ette tellida telefoni ja e-posti teel (kontaktid leiad menüüst oma piirkonna raamatukogu nime alt).

NB! Raamatukogude lahtiolekuajad on veidi muutunud, täpsema info leiad siit samalt lehelt iga raamatukogu nime alt.