Jalutuskäigud raamatukoguhoidjaga lähevad suvevaheajale

Eile, 26.05., tegime hooaja viimase jalutuskäigu. Jalutuskäikudega alustasime sügisel 11.11. ja kokku sai tehtud 23 jalutuskäiku, neist 2 viimast Tartus. Seal seepärast, et Tartu linna giid oli meil jalutajate grupis omast käest võtta. Aitäh, Marele! Aitäh ka Reinule, kes maikuu teisel jalutuskäigul tutvustas meile Peedut!

Kui igal jalutuskäigul osalenud inimeste arv kokku liita, saab kokku 268! Suur tänu osalejatele hea seltskonna eest, mälestuste ja lugude jagamise eest, fotode tegemise eest, libeduse, lume ja vihma trotsimise eest, seiklusvalmiduse eest ja ideede eest, kuhu veel minna! Kõige rohkem samme teinud jalutaja tiitli saaks ilmselt Linda, kes osales peaaegu kõikidel jalutuskäikudel ja aeg-ajalt ilmestas neid mõne omaloodud luuletusega.

Et koos on hea kõndida ja avastada midagi uut või märgata vana, alustame sügisel jälle. Elvas jäi meil veel käimata vähemalt 3 jalutuskäiku ja võimalusel asume uurima ka Elva linna lähiümbrust.

Jalutamiseni septembris!