Koduteenindus alustab!

Alates veebruarist pakume Elva linna ja selle lähiümbruse elanikele võimalust tellida endale lugemist koju. Teenus on tasuta.

Inimene, kelle liikumine on tervislikel põhjustel raskendatud (nt. eakas v liikumispuudega inimene) saab helistada või saata kirja e-posti teel ning tellida endale koju raamatuid, ajakirju, heliplaate (muusikat, heliraamatuid).

Laenutamiseks peab tellija registreerima end raamatukogu lugejaks ID-kaardi alusel. Registreerimisleht tuleb täita esimese tellimuse kättesaamisel.

Tellimuse esitamisel lepitakse kokku aeg, millal raamatukogu töötaja soovitud teavikud inimesele koju toob. Laenutähtaeg on 3 nädalat. Läbiloetud raamatud saab tagastada järgmise tellimuse kättesaamisel või tuleb raamatukogu töötaja neile kokkulepitud ajal järele.

Neile, kes tahavad interneti vahendusel vaadata raamatute valikut meie raamatukogus ja ise raamatuid tellida, tutvustame soovi korral raamatukogu e-kataloogi kasutamist inimese kodus.

Info ja teavikute tellimine: tel. 7456601, e-post: elva.raamatukogu@elva.ee

Lugemine annab teadmisi, lahutab meelt ja ergutab vaimu!