Lugemisklubi lõpetas neljanda hooaja

Eile, 30.05. lõppes meie lugemisklubi neljas hooaeg. Olime taas huvitaval teekonnal läbi erinevate raamatute ja lugude, saime äratundmisrõõmu, uusi mõistmisi ja mõtteid ning mõnigi kord kompasime oma lugemispiire. Selle aasta tegi erilisemaks kohtumine Äksi lugemisklubiga ja see, et lugemisklubi raamatute valiknimekirja hakkasid koostama liikmed ise.

Aitäh kõigile osalejatele – teiega koos on alati huvitav!

Ka sel aastal lugesime koos 8 raamatut:                                                                                                                                                                                                                                                                                          1.  J. Kaplinski “Seesama jõgi”                                                                                                                                                                                                                                                                                                            2. A. A. Olafsdottir “Arm”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    3. E. Strout “Olive Kitteridge”                                                                                                                                                                                                                                                                                                              4. A. Kasemaa “Leskede kadunud maailm”                                                                                                                                                                                                                                                                                      5. L. Ulitskaja “Lõbus matus”                                                                                                                                                                                                                                                                                                            6.M. Vargas Llosa “Paha tüdruk”                                                                                                                                                                                                                                                                                                        7. F. Tuglas “Mälestused”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    8. A. Laurain “Presidendi kaabu”

Soovitame ka teistele neid raamatuid!

Lugemine loeb!