Raamatukogus saab õmmelda

Möödunud aastal oktoobrikuus toimunud  perepäeval korraldas raamatukogu    heategevusliku loterii, mille tulu läks õmblusmasina soetamiseks. Loteriist saadud raha eest ostis raamatukogu õmblusmasina Janome. Masin katab tavaõmbleja vajadused, sellega saab teha palju erinevaid asju ning oma seelikud, kleidid, kardinad, käterätid, tekikotid jms asjad valmis õmmelda. Raamatukogus on võimalik ka kohapeal  kasutada või koju laenutada õmblemisalast kirjandust ning ajakirju Ottobre (palju lõikeid lastele ja noortele), Burda, Nähtrends, Käsitöö.
Masin on mõeldud neile, kes soovivad õmmelda, kellel õmblusmasinat kodus pole,  kellel õmblusmasinat on vaja väga harva.
Õmblusmasina kasutamine:
Masina kasutamine on tasuta
Masina kasutamine eeldab õmblemisoskust ja kasutaja peab olema vähemalt 14 – aastane.
Masina saab broneerida korraga 3 tunniks.
Niidid, nõelad ja muu vajalik õmblemiseks tuleb endal kaasa võtta.
Tehnilist tuge saab raamatukoguhoidjalt.

Õmblusmasina kasutamiseks tuleb aeg eelnevalt kokku leppida  kas e-posti teel
elva.raamatukogu@elva.ee , telefonil 7456 755 või kohapeal.