03.09.2024

Suvetuur raamatukoguhoidjaga sai ilusa punkti

29.08. jõudis lõpule suvetuur raamatukoguhoidjaga. Tuuri viimasel väljasõidul käisime pisut kaugemal – külastasime Liivi Muuseumi ja tegime toreda jalutuskäigu Alatskivil sealse raamatukoguhoidja Anne Toome juhatusel. Oli taaskord tore ja huvitav päev. Tõdesime, et sealkandis oleks kohti, mida uurida, kohe mitme päeva jagu.

Suvetuuril tegime kokku 4 väljasõitu bussiga ja 3 jalutuskäiku Elvas. Käisime ringi Aakres, külastasime Järvemuuseumi ja Tõravere ilmajaama, uurisime ravimtaimi Arbi järve ääres, maiustasime Peedu šokolaadilaboris ja mekkisime värsket leiba Kadaka leivakojas ning lõpetuseks siis meenutasime Juhan Liivi ja tegime ringkäigu Alatskivil.

Kokku käis suvetuuril 135 inimest.

Aitäh kõigile, kes meid lahkelt vastu võtsid ja oma kodukanti või oma tegemisi ning töid tutvustasid!

Aitäh ka kõigile osalejatele ilusate koosveedetud suvepäevade eest!