Tallinna Keskraamatukogu e-raamatukogu ELLU on kättesaadav KÕIGILE Eesti elanikele.

Seoses üleriigilise eriolukorraga 18. märtsil avas Tallinna Keskraamatukogu oma e-kogud kõigile Eesti elanikele.

E-raamatukogus võivad e-raamatutega tutvuda kõik huvilised, kuid laenata ja lugeda saavad ELLUs kasutajakonto teinud Tallinna Keskraamatukogu lugejad. E-raamatute laenamisel kehtivad samad põhimõtted kui tavaliste raamatute laenamisel. Kui raamatukogu on ostnud e-teavikule nt kaks litsentsi, siis saab samaaegselt seda e-raamatut laenata ja lugeda kaks inimest. Lugeja saab e-teavikule tähtajalise juurdepääsu ja tagastamistähtaja möödumisel kaob lugejal automaatselt e-raamatu lugemise võimalus.

E-raamatukogust ELLU leiab lugeja tänapäeva eestikeelseid e-raamatuid nii kodumaiste kui ka välisautorite sulest. E-raamatuid on võimalik lugeda nii tavalise arvuti kui ka nutiseadme (tahvelarvuti, nutitelefon) abil. ELLU on kohandatud ka vaegnägijatele.

Rohkem infot e-raamatukogu  kohta  ja kuidas raamatuid laenutada leiab Tallinna keskraamatukogu veebilehelt

Loe edasi