Teade

Head raamatukogu lugejad!

Kindlasti teate, et alates 13. märtsist on meie riigis seoses koroonaviiruse ulatusliku levikuga kuulutatud välja eriolukord 1. maini ning võetud tarvitusele erimeetmeid- koolid suletud, avalikud üritused keelatud jne. Raamatukogu jääb avatuks piiratud ulatuses. See tähendab seda, et raamatukogus üritusi, ei korraldata. Lugeja tagastab ja laenutab raamatu, loeb ajakirjandust või kasutab avalikku internetipunkti, kuid ei viibi raamatukogus meelelahutuslikul eesmärgil.
Lisaks koroonaviirusele on meid ründamas ka gripiviirus jm hingamisteede haigused.
Head inimesed, kui teil on köha, nohu ja ka väike palavik, palun ärge tulge raamatukogudesse. Muidu nakatate raamatukoguhoidjaid ja kaaskodanikke, siis võib juhtuda, et peame raamatukogud sulgema.
Kui olete haiged, palun ärge muretsege selle pärast, et teil on raamatud käes ja laenutustähtajad mööduvad. Kui on võimalik, palun helistage raamatukokku või saatke e-mail ja pikendage laenutustähtaega.

Palun hoidke ennast ja teisi!
E-post: elva.raamatukogu@elva.ee
Tel. 7456 601 või 7456 755